Bovenfoyer, Schouwburg Odeon
Hemminkzaal, Schouwburg Odeon
Dommerholtzaal, Schouwburg Odeon
Zolder, Schouwburg Odeon
Talent STAGE
Verzamelpunt, Blijmarkt
Blijmarkt
Papenstraattheater
Grote Kerkplein
Festivalterrein
Binnenstad Zwolle
Royale
Shambles
Dag
Vrijdag 6 sept
Zaterdag 7 sept
Zondag 8 sept
Zoeken

Jeugdcircus Pavarini

Wende

za 21:45

Rico & Sticks

vr 22:00

Blaudzun

za 17:00

155 - LIJF

vr 21:00

Team Migaloo

Hadewych Minis & Matangi Quartet

zo 12:30

Toneelgroep Oostpool - Alles wat liefde is

za 18:15 za 16:30 za 20:30

Theater Terra - Kikker zingt en leest voor (3+)

zo 12:00 zo 14:00

Postmen

vr 20:30

Workshop Schatzoekers (3 - 6 jaar)

za 14:15 za 16:15

Silent Kinderdisco

za 15:00 za 17:00

Muzikaal Prentenboek

zo 13:15 zo 14:15

The Musical Night - sing-a-long

vr 17:15 vr 19:15 vr 20:45

(G)uppie 4+

zo 13:00 zo 15:00

Jeroens Clan - Tere zieltjes

za 18:45 za 21:00 za 23:15

3 x cabarettalent in de Shambles

za 17:15 za 19:30 za 21:45

De Routine

vr 17:00 vr 19:00 za 14:00 za 19:00

Eef van Breen Group - Walk of Doubts

vr 20:00 vr 22:30 za 20:00 za 22:30 zo 13:00 zo 15:30

BrotherTill - Ons Perspektief

za 14:30 za 18:30 za 21:15

Buro Rococo - Imagin Air

za 19:00 za 20:30 za 21:30

Delines 03

vr 17:30 zo 12:30 vr 19:30 zo 14:00 vr 21:30 zo 15:30

MAN || CO - RAT RACE RUNWAY

vr 17:15 vr 19:15 vr 21:15

Stadsbrunch

zo 11:30

Familieplein

Opening Stadsfestival 2019

vr 16:30

Pie in the Sky

zo 15:00 zo 17:00

Silas Neumann & Sjef Mols - -heem

vr 17:00 za 14:00 zo 12:00

Buro Rococo - Tête-à-Tête Portret

za 14:15 za 15:30 za 17:15

Theatergroep Met de Botte Zijde - Casual chique

vr 17:30 vr 19:30 vr 21:30 za 14:30 za 16:30 za 19:30 za 21:30

Carla Leurs - Bach in het duister

vr 18:30 vr 20:00 vr 21:30

Gavin Reijnders

za 17:15 za 19:30 za 21:45

Pomme Willemse - De Kleurrijken

zo 14:30 zo 17:30

Firma Weijland - De MachineMan

vr 18:00 za 15:00 za 18:30 zo 13:00 vr 20:30 zo 15:00 za 21:00

Theater de Makkers - TAFEL TAFERELEN

vr 20:00 vr 18:00 za 20:00 za 17:00 za 15:00 vr 22:00 za 22:00

De Italianen - Tavola della Famiglia

vr 17:00 vr 19:00 vr 21:00 za 14:00 za 16:00 za 17:00 en meer...

Linea Rekta - The Man Who Saved The World

vr 17:00 vr 19:00

LiGHT-UP collective

vr 21:00 za 21:00 za 14:00

Herman & Serge

zo 15:00

Ruben Wetzels - Esmée

zo 13:15 zo 16:00

Marije Langhorst - Iets met eten

zo 14:00 zo 16:45

Pjotr

vr 19:30

RAW ESSENCE

vr 20:00

Franklin D Jones

vr 17:00

Micah & Julia

za 16:00

Quinn

za 17:00

Theater Gnaffel - Wees geen vierkant 10+

zo 11:00 zo 14:00

Mark van Vliet - Help! Ik heb een vlieg ingeslikt (4+)

za 14:00

SPROKEN

zo 13:00

Likeminds - Burning Butterfly

vr 17:30 vr 19:30 vr 21:30

Vlamousse - Saampies

za 18:00 za 20:15 za 22:30

SHIFFT | Jasper van Luijk - Vlucht

za 15:30 zo 13:30 za 18:30 zo 15:30

Ruud Fieten

vr 18:00

Guilty Pleasures XL with friends

za 14:00

Scott & Young

za 14:00

Benjamin Fro

za 15:00

NESS

za 18:00

MILO

za 19:00

Nonchelange

vr 19:00

Gallowstreet

za 20:00

Colored Monkeys

vr 20:00 vr 21:30 vr 23:00 za 20:00 za 21:30 za 23:00

Bruisboot

vr 17:00 vr 22:00 za 14:00 za 23:00 zo 13:00 zo 15:00

Bovenste Knoopje Open

vr 18:15 vr 20:15 vr 22:15 za 15:00 za 17:00 za 19:30 za 21:30

Nederlandse Reisopera

za 14:00 za 15:30 za 17:00

Kameroperahuis - The art of Walking

za 15:15 za 20:15 zo 13:30 zo 16:00

Tim Knol & Bluegrass Boogiemen

za 15:45